Jell-O Instant Pudding & Pie Filling, Lemon, 3.4-Ounce Boxes (Pack of 24)

Pay $7.83 + Free shipping with Subscribe & Save
Flag this deal
What's the matter?
erick99 Jun 01, 2012
.40 per pack is pretty good. I think it's close to a dollar a box at Safeway. It would take me a very long time use up 24 boxes.
vote
Settings