Jell-O Rice Pudding Mix l Only 38¢ @ Walmart!

38¢
+ In-Store Shipping
See It!

About this Deal

Purchase in Walmart:

1. Buy 2 Jell-O Rice Pudding Mix $0.88, regular price
2. Use one $1.00/2 – Jell-O Gelatin or Pudding Large Pack Mix – (coupons.com)
3. Final Price: $0.38 each, when you buy 2
What's the matter?

Comments (4)

Dealprince
Mar 06, 2013
now that is a killer deal. i should keep it from my son after stocking up the kitchen
Reply
poe601
Mar 04, 2013
Great price I bought some yesterday and it worked great!
Reply
branie
Mar 04, 2013
Super deal, we are always eating jello, such a flavorful lo cal snack, thanks :)
Reply
arsiel
Mar 03, 2013
Oooh nice, looks like it doesn't have to be the rice pudding mix. I like using their vanilla mix to whip up a nice strawberry dip :P
Reply

Related Deals